Keşfedin / MonkeyPark

Denizatı Tatil Köyü’ nün yeni eğlencesi… "MonkeyPark"

MonkeyPark , hayatı daha maceracı yaşamak isteyenlere, adrenalin meraklılarına ve içindeki Tarzan’ı arayanlara ( ki oralarda bir yerlerde olduğunu biliyoruz..)muhteşem bir deneyim sunuyor.

12 mt lik tırmanma duvari ile başlayan macera , yüksekte çam ağaçları arasına gerili , birbirinden heyecanlı 13 adet ip-halat köprü parkuru geçildikten sonra , 150mt uzunluğunda çelik halat üzerinde makara ile kayarak kumsalda son buluyor.

Her yaş grubuna hitap eden parkta, küçük çocukların kendilerini deneyebilecekleri, alçak irtifada kurulmuş köprüler de bulunuyor.

Nasıl yaparım, güvenli midir diye endişelenmeyin. Başlamadan önce detaylı bir güvenlik brifingi veriyoruz.Köprü geçişlerinde kullanılan, kesintisiz güvenlik hattı , emniyet kemerleri ve çift korumalı can halatı, özel güvenlikli karabinalar, konusunda en iyisi ”PETZL” ve “EDELRID” ekipmanlarla ile güvenlik en ön planda.

Denizatı MonkeyPark, adrenalin ve macera meraklılarını doğada heyecan dolu, eğlenceli bir gün geçirmek için Denizatı’na bekliyor.

En heyecanlı , en macera dolu tatil fotoğraflarınızı çekmeye hazır olun…

  • - Münferit katılım
  • - Şirket grubunuz ile “Team – building “ aktiviteleri
  • - Çocuklara özel doğum günü partileri
  • - Okul grupları


MonkeyPark ile detaylı bilgi , video ve fotoğrafları “MonkeyPark“ web sitesinde bulabilirsiniz.

FOTO GALERİ