REZERVASYON İPTAL İADE KOŞULLARI ( İptal Güvence Paketi ile birlikte )

Tatil Planınızda Değişiklik mi Oldu?  Sorun Değil,

Çünkü İptal Güvence Paketi İle İptal Haklarınız Güvende

İptal Güvence Paketi ile tesise giriş gününe 72 saat kalaya kadar koşulsuz ve %100 kesintisiz olarak rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz. 

İptal Güvence Paketi,  tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

İptal Güvence Paketi Koşulları Nedir?

  • İptal Güvence Paketi minimum 3 gece ve tesise girişten en az 15 gün önce yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.
  • İptal Güvence Paketi, sadece rezervasyon ile birilikte satın alınabilir. Daha sonradan talep edilemez.
  • İptal Güvence Paketi ile tesise giriş gününe 72 saat kalaya kadar yapılan iptallerde rezervasyon bedelinizin %100 kesintisiz olarak en geç 30 işgünü içerisinde iade edilir 
  • İptal talebine karşılık yapılacak olan iadelerde tahsil edilen İptal Güvence Paketi tutarı iade edilemez .
  • Rezervasyon ile birlikte satın alınan İptal Güvence Paketi daha sonra iptal edilemez.
  • İptal Güvencesi Paketi , erken rezervasyon değişiklik durumunda geçerli değildir, rezervasyon değişikliklerinde rezervasyon tamamen iptal edilerek güncel satış koşullarında yeni rezervasyon oluşturulacaktır.

Teminat dışı haller

Savaş, iç savaş, savaş benzeri olaylar, iç ayaklanmalar, bir kaç ülkeye yayılan salgın hastalıklar, nükleer enerji veya diğer iyonlaştırıcı radyasyon, grevler ve diğer endüstriyel eylem biçimleri, el koyma, terör, salgın hastalıklar ve bir doğal afetle ilgili olaylar gibi mücbir sebep nedeniyle meydana gelen zarar ve hasarlar, İptal Güvence Paketi kapsamı dışındadır.

NOT : Erken Rezervasyon İptal Güvencesi almayan misafirlerimiz için, rezervasyonlarına ait sözleşmelerinde ve web sitemizde belirttiğimiz iptal ve iade şartları hükümleri geçerli olacaktır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------