REZERVASYON

REZERVASYON
FORMU

Lütfen rezervasyon formunu eksiksiz doldurunuz. Özellikle e-mail adresinizi 2 kere kontrol ediniz. Talebiniz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra size dönüp, rezervasyonu kredi kartı veya banka havalesiyle onaylamanızı rica edeceğiz. Toplam rezervasyon bedelinin %25'ni peşin alıyoruz.

İptal etmeniz gerekti? Sorun değil! Giriş tarihinizden 72 saat (3 gün) öncesine kadar yapılan iptallerde kapora bedelinizin tamamını geri ödüyoruz. 72-24 saat arası iptallerde kapora bedelini bir sonraki rezervasyonunuza aktarıyoruz. Son 24 saat ve sonrasında yapılan iptallerde kaporanızı iade edemiyoruz. Sizin için ayırdığımız odayı son 24 saatte değerlendirme şansımız çok az.

Evcil Hayvan. Oda hijyeni gereği dört ayaklı dostlarımızı kabul edemiyoruz.

Bebek Yatağı. 0-2 yaş bebekleriniz için elimizdeki yataklar çerçevesinde ücretsiz bebek yatağı servisimiz vardır. Talebinizi lütfen mesaj kısmında belirtiniz.

Sizler için avantajlı paket fiyatlar hazırladık. Promosyonlu tarihleri tercih ederek tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Havaalanından gelip sizi karşılayabiliriz. Transfer talebinizi ve uçuş bilgilerinizi belirtmeyi lütfen unutmayınız. Uçuş rötarlarını sorun yaşanmaması için lütfen bize bildiriniz.

Otele Check in saatleri : 14.00 - 19.00 Check out saatleri : 08.00 - 12.00 ' dir. Yoğun sezonlarda sabah erken gelen misafirlerimizin odalarına 14.00'ten önce girmek için ısrar etmemelerini rica ederiz. Çıkış günü de, saat 12.00'ye kadar oda sizin... Erken gelenler resepsiyonda valizlerini emanete bırakıp tesisten faydalanabilirler.