REZERVASYON

REZERVASYON
FORMU

Lütfen rezervasyon formunu eksiksiz doldurunuz. Özellikle e-mail adresinizi 2 kere kontrol ediniz. Talebiniz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra size dönüp, rezervasyonu kredi kartı veya banka havalesiyle onaylamanızı rica edeceğiz. Toplam rezervasyon bedelinin %25'ni peşin alıyoruz.

İptal etmeniz gerekti? Sorun değil! İsteğe bağlı “ İptal Güvence Paketimiz” ile birlikte, giriş tarihinizden 72 saat (3 gün) öncesine kadar yapılan iptallerde iptal hakkınız var. “ İptal Güvence Paketi” satın almayan misafirlerimiz de belirli şartlarla rezervasyonlarını iptal edebiliyorlar.
İptal şartları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Evcil Hayvan. Oda hijyeni gereği dört ayaklı dostlarımızı kabul edemiyoruz.

Bebek Yatağı. 0-2 yaş bebekleriniz için elimizdeki yataklar çerçevesinde ücretsiz bebek yatağı servisimiz vardır. Talebinizi lütfen mesaj kısmında belirtiniz.

Sizler için avantajlı paket fiyatlar hazırladık. Promosyonlu tarihleri tercih ederek tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Havaalanı transfer talepleriniz için 0.(232).274 20 75 nolu telefondan “ Havaalanı Taksi “ ile temasa geçebilirsiniz.

Yaz sezonu boyunca, İstanbul ve Ankara'dan Gümüldür'e hergün, düzenli olarak Kamil Koç otobüs işletmelerinin direk seferleri mevcuttur. Seferler, akşam ve sabah olmak üzere karşılıklıdır.
Otobüsler tesisisin kapısının önünden geçmektedir.
İzmir - Işıkkent Şehirlerarası Otobüs Terminalinden ve Gaziemir Tansaş önünden düzenli olarak otobüs ve minibüs seferleri mevcuttur. İniş ve biniş son derece pratiktir.

Otele Check in saatleri : 14.00 - 19.00 Check out saatleri : 08.00 - 12.00 ' dir. Yoğun sezonlarda sabah erken gelen misafirlerimizin odalarına 14.00'ten önce girmek için ısrar etmemelerini rica ederiz. Çıkış günü de, saat 12.00'ye kadar oda sizin... Erken gelenler resepsiyonda valizlerini emanete bırakıp tesisten faydalanabilirler.