GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

SORUMLULUK VE HAKLAR

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. ‘ ye aittir. Sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. .  bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  ’ye ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. ’in mülkiyetine geçecek ve TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  ’in mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  WEB Sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  sorumlu tutulamaz. TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE KULLANIM KOŞULLARI

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. kayıtlı tüm kullanıcılarının (üye veya üyelerinin) gizlilik haklarını korumakla yükümlüdür. İşbu ‘Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları’ TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. web sitesinden ve kampanyalarından yararlanırken kişisel bilgilerinizin nasıl işleme alınıp muhafaza edildiğini açıklanmaktadır. Kullanıcılar hizmeti kullanarak işbu gizlilik sözleşmesini okumuş ve belirtilen kişisel bilgilerin paylaşımı ve kullanımı koşullarını kabul etmiş olurlar. 

Kullanıcılar,  TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. nin gizlilik sözleşmesindeki maddeleri değiştirme hakkına sahip olduğunu gayrı kabili rücu kabul eder.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. kullanıcıların kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Bu gizlilik sözleşmesi kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır. Bu sözleşme yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik sözleşmesinin ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.   sizin izninizle bilgilerinizi, tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek; elektronik posta, SMS ve faks yoluyla kampanyalardan haberdar etmek; ziyaretçi profillerini belirlemek, bilgilerinizi güncellemek, ilginizi çekebilecek kampanya ve hizmetler önermek, istek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek amaçlarıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır. 

İletişim formunu tarafımıza gönderdiğiniz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. 

Web sitesinde diğer TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. ’ ye ait ve/veya ait olmayan farklı web sitelerinin linkleri bulunabilir. Kullanıcı, diğer web sitelerinin linkinin olmasının, banner ya da farklı reklamların bulunmasının TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. ’ nin üçüncü kişiyi onayladığı ya da üçüncü kişiyle ortak sunduğu bir hizmet olduğu anlamına gelmediğini gayrı kabili rücu kabul eder. Kullanıcı, diğer web sitelerinin gizlilik ilkeleriyle TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş.  ’ nin hiçbir alakası olmadığını gayrı kabili rücu kabul eder.

TETAŞ Tur. End. Tic. A.Ş. web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.